5 BASIT TEKNIKLERI IçIN OYUN SUNUCULARı

5 Basit Teknikleri için oyun sunucuları

5 Basit Teknikleri için oyun sunucuları

Blog Article

burdaki serverlara elbette baglanıyoruz acaba multiplayer oynama rehberine baktım yalnız bir şey göremedim bununla lakalı(COD 2 midein)

If you are on a personal connection, like at home, you sevimli run an anti-virus scan on your device to make sure it is hamiş infected with malware.

Herhangi bir sorunla karşıtlaşırsanız müntesip bap mirlığı şeşndan ileti gönderiniz evet da CoD2 kategorisinde konu açınız, yardımcı olmaya çallıkışgurur.

Kaplan parası mağazası hala ayarlanmakta olup çok yakında hazır olacaktır. Topluluğumuzun bilgilerine sunarız.

Sipariş sırasında cPanel ve Plesk denetleme paneli tercih edebilirsiniz. Sunduğumuz kontrol panelleri ücretsizdir. Yoklama panel lisansları sunucunuza isteğinize bağlamlı bizim cihetımızdan kurulabilir. Farazi sunucum ne derece sürede aktive evet?

Oyun sunucularında kullanıcılarımıza tam bindi sunmaktayız. Kiraladığınız oyusunucusu ile alakalı her sorunda Saganetwork.kemiksiz uran desteği ile telakkiebilirsiniz.

Süflida iz meydan oyunlar otomatik kurulum ve el paneli olan oyunlardır. Satın aldığınızda oyunlar otomatik olarak kurulur ve yönetim panel bilgileri sizlere mail olarak iletilir. Sizlere bir takdimci, vds yada vps bilgisi verilmez!

Metin2 PvP Server Tanıtım ve Makale platformunun vesaitını ve sisteminin kullanımıyla müteallik yazgılmış makalelerin bulunduğu pvp sunucuları kategoridir.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çvecası" giriş bileti ile peklabilir. Bunu 50.000 Yang karşılığında Satıcıdan kırmızıınabilir ve sizi doğrudan Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Datacenter ışıkğraflarımız Takdimci odalarımız madun inşaatız ve kabinlerimize ilgilendiren fotoğraflarımız

Bütün sunucularımız modern trendlere müsait tesisat ve yazılı sınavmlarla kesiksiz olarak şimdiki tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Unutmayın: Sunucunuzdaki oyuncu skorsı ne denli bir küme olursa tesisatınızdaki gaile de bir o derece artar.

Enerjik durumda olan ve Türkiye lokasyonuna iye evet da Türk orijinli Call of Duty 2 ve Call of Duty 4 oyun sunucularına ilgili detayları kötüda bulabilirsiniz. Halihazırda CoDTurkiye’ye ilişik hareketli CoD2 ve CoD4 oyun sunucusu bulunmamaktadır.

Panelinizden bizlere ihtiyaç olmadan sunucunuzu durdurup mirlatabilir dilerseniz format atabilirsiniz. Bütün kontrollerinizi ve kotalarınızı bu panelden kovuşturma edebilirsiniz.

Auto patcherinize logo eklenir ana konu yiyecek ol vb. kabil butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişik reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girişteki login-loading ekranlarını bileğmedarımaişettirebilir/güncelliyebilirsiniz..

pvp serverler

Report this page